MANDALOVÁ TERAPIE

Mandalou k sebepoznání aneb cesta k vnitřní svobodě pomocí tvarů a barev.
Terapie určena pro každého, kdo si chce hrát a při tom sám sebe poznávat.


Mandalové předlohy, které vytvářím a které vám nabízím, jsou klíčem k vašemu podvědomí. Vytvářené jsou s citem a s láskou k životu a přesně v tom vám budou pomáhat.
Je to velmi snadné - stačí si pro sebe udělat chvilku času, vzít si pastelky a začít vybarvovat mandalu. Při vybarvování těchto mandal se děje s vaším podvědomím zázrak. Uvolňují se např. různé blokády, které vám brání pohlédnout na sebe s porozuměním, anebo díky jejich vybarvování v sobě objevíte nové kvality, dostanete možnost smířit se se svými stíny či se začnete radovat ze svých kladů, a nebo k vám přijde inspirace a zrodí se nová chuť do života.... díky jejich vybarvování každý objeví přesně to, co právě jeho duše potřebuje ke svému vývoji v aktuálním čase.


nabízené produkty a služby:

Mandala na měsíc - předplatné

Mandala - osobní předloha 


Mandala na měsíc - předplatné

Již od roku 2018 vytvářím každý měsíc mandalovou předlohu, která je určena nejen pro zábavu, ale i pro naladění se na energie v aktuálním měsíci. Tyto mandaly pomáhají vyrovnat se se změnami ročních období např.: s jarní únavou či podzimním splínem. Dodávají chuť do života.

Každý měsíc předplatitele čeká nové překvapení v podobě harmonizující mandalové předlohy s průvodním textem a doporučením, jak s ní pracovat a v čem vám nejvíce bude pomáhat. 

Zasílám e-mailem v pdf formátu.
Autorka: Bára Lýdie Sládková

Přejít do e-shopu

Ateliér Lýdie 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!